Available on PC ✔ Facebook Messenger ✔ Facetime These services are ideal if you want to use the app while sat down at your computer, as well as on-the-go. Apps and blogs without ads are more aesthetically pleasing, nicer to use, and make the content stand out. Can be personalised ✔ Facebook Messenger ✖ Facetime You can personalize the appearance of the app - for example, choosing a different theme or colors. A smaller size means there is more space on your device for other apps, as well as other data such as photos and music.

Najlepsze aplikacje do pobrania za darmo na komputery i

Najlepsze aplikacje do pobrania za darmo na komputery i

Darmowe oprogramowanie jest zarówno jedną z najlepszych i najgorszych rzeczy, jakie mogły zaistnieć w świecie komputerów i urządzeń mobilnych. Wiele darmowych programów zawiera bowiem wirusy, złośliwe i szpiegowskie oprogramowanie, co może prowadzić do awarii urządzenia, kradzieży danych użytkownika lub narażenia go na ataki cyberprzestępców. Jednym z najtrudniejszych aspektów przygotowywania rankingów oprogramowania jest porównywanie gier z programami biurowymi lub aplikacji edukacyjnych z różnego rodzaju narzędziami. Z tego względu podzieliłem moją listę na kategorie, aby ułatwić znalezienie darmowych programów, które mogą Cię zainteresować. Program udostępnia setki profesjonalnych szablonów, które można łatwo dostosować za pomocą interfejsu typu „drag and drop” (ang. Choć wiele firm podejmowało próby stworzenia programu do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi podobnego do Excel, jak dotąd żadna nie sprostała temu wyzwaniu.

Aplikacja umożliwia bowiem wstawianie komentarzy dla innych osób, wyróżnianie lub edycję tekstu, elektroniczne podpisywanie dokumentów i dodawanie znaków czasu. Osobiście jestem też zwolennikiem stosowanego przez program systemu kart przy otwieraniu większej liczby plików, który przypomina mechanizm działania wielu przeglądarek internetowych. Ten program na licencji open source pozwala odtwarzać pliki w niemal wszystkich formatach wideo i audio, co eliminuje konieczność wyszukiwania i instalacji odrębnych kodeków. Można skonfigurować go tak, aby zawsze pozostawał na pierwszym planie w przeglądarce, co jest szczególnie przydatne dla osób, które lubią przeglądać strony internetowe podczas oglądania filmów.

Aplikacja posiada także filtr przezroczystości i funkcję zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji na telefonie lub tablecie. Photoshop to profesjonalny program do edycji zdjęć, który zawiera wszelkie niezbędne narzędzia do retuszowania obrazów, tworzenia broszur i innych materiałów.

Niemniej jednak, jeśli pracujesz tylko nad niewielkim projektem, darmowa wersja Photoshop wciąż może być doskonałym rozwiązaniem. Google Chrome jest najszybszą przeglądarką jaką testowałem, ale to nie o ułamek sekundy szybsze wczytywanie stron czyni ją znakomitym wyborem.

Przeglądarka posiada ogromną bibliotekę wtyczek i rozszerzeń, funkcję synchronizacji na wielu urządzeniach, a także najwyższy poziom ochrony danych użytkownika. Choć przeglądarka ustępuje nieco Google Chrome pod względem szybkości, różnica między nimi pozostaje mało zauważalna dla przeciętnego użytkownika. Firefox rozwinął też swoją funkcjonalność w zakresie dodatków i wprowadził szereg przydatnych funkcji, umożliwiających zapisanie interesujących stron na później, przesyłanie plików dużego rozmiaru, a nawet wykonywanie zrzutów ekranu bezpośrednio w przeglądarce. Opera posiada rzeszę lojalnych zwolenników już od ponad 20 lat i po używaniu przeglądarki przez parę miesięcy łatwo zrozumieć dlaczego.

Przeglądarka posiada znakomitą funkcję o nazwie My Flow, która znacznie upraszcza przenoszenie plików, zdjęć i wiadomości pomiędzy komputerem a smartfonem użytkownika. Dodatkowo Opera wykorzystuje technologię Chromium, co oznacza, że można ją w znacznym stopniu dostosować przy użyciu zewnętrznych wtyczek, rozszerzeń i aplikacji.

Aplikacja umożliwia wykonywanie darmowych połączeń wideo oraz głosowych do innych użytkowników Viber na całym świecie. Operator przykłada również znaczną wagę do kwestii bezpieczeństwa, szyfrując wszystkie połączenia i wysyłane za jej pośrednictwem wiadomości. Aplikacja Viber w wersji Windows umożliwia swobodne wykonywanie połączeń głosowych i wideo, a także płynne przełączanie ich z komputera na smartfon. Do korzystania z programu w wersji Windows konieczne jest zainstalowanie aplikacji Viber na urządzeniu Android lub iOS.

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na całym świecie, który rozszerzył niedawno listę udostępnianych funkcji o wideokonferencje grupowe. W połączeniu z dostępnymi wcześniej funkcjami wiadomości grupowych, wysokiej jakości połączeniami głosowymi oraz wideo, nagrywaniem notatek głosowych i przesyłaniem dużych plików, aplikacja nie pozostawia wiele do życzenia nawet najbardziej wybrednym.

Jednym niewielkim słabym punktem w ofercie operatora jest moduł WhatsApp Web, który nie umożliwia wykonywania i odbierania połączeń. Aplikacja jest zintegrowana z innymi programami Microsoft, takimi jak Word, Excel i PowerPoint, a także udostępnia zbiór narzędzi do użytku osobistego i biznesowego, w tym funkcję Meet Now, pozwalają prowadzić rozmowy i spotkania grupowe.

Jeśli planujesz pobierać filmy, muzykę, oprogramowanie lub seriale z Internetu, będziesz potrzebować solidnego klienta sieci BitTorrent. Jeśli Twój komputer nie działa tak szybko, jak powinien, CCleaner może okazać się znakomitym narzędziem do przywrócenia części lub nawet całości utraconych zasobów i szybkości.

Dzięki ponad 100 milionom użytkowników logujących się do gry każdego miesiąca, Minecraft jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Gra pozwala puścić wodze wyobraźni i wznosić dowolnego rodzaju budowle mające chronić graczy przed pojawiającymi się nocą potworami.

Osoby, które nie są zainteresowane taką formą zabawy, mogą też uruchomić tryb kreatywny, pozwalający skupić się w całości na przekształcaniu świata gry.

Related Posts

Leave a reply